Subiektywny przewodnik po świecie win dla początkującyh i zaawansowanych.

Najlepsze życzenia!

Fot: Andrej Nihil na Unsplash

Witaj w Nowym Roku!  Przyjmij moje życzenia wszelkiej pomyślności i sukcesów. Ale najważniejsze, żebyśmy zdrowi byli bo wtedy nie będzie przeszkód, żeby napić się dobrego wina! A tego (i zdrowia i wina), mam nadzieję, nam nie zabraknie.  Pewnie zastanawiasz się, dlaczego takie zdjęcie, a nie kolejna butelka albo kieliszki… tak miało być, przyznaję, ale ta fota mnie po prostu urzekła – intrygująca, niejednoznaczna, ale z charakterem – na pewno dobra – takie wina chciałbym pić! Oczywiście  intrygujące, niejednoznaczne, z charakterem i po porostu dobre, nie szukaj podtekstów…

A tak w ogóle to doszły mnie słuchy, że  już nie tylko rodzina zagląda na Avecava.pl!  Bardzo się cieszę i jeśli Ci się coś spodoba (lub nie) to proszę podziel się swoimi odczuciami – to dla mnie ważne – dzięki!

A co w nowej ramówce na 2019? Na pewno mój super skondensowany kurso-poradnik „Warto Wiedzieć Więcej” – bo na winie warto się znać. Oraz nowość – będą rekomendacje win, które można kupić a nie tylko o nich poczytać. A już na wiosnę szykuję małą niespodziankę, niech tylko zaświeci słonko i trawka się zazieleni… Stay tuned!

 

Next Post

Previous Post

© 2019 Moje (nie)winne historie – strona w budowie.

Theme by Anders Norén